Головна » 2012 » Серпень » 22 » Директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюк відзначено подякою Волинської облдержадміністрації.
20:35
Директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюк відзначено подякою Волинської облдержадміністрації.
Директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюк відзначено подякою Волинської облдержадміністрації.
22 серпня 2012 року, напередодні 21-ї річниці Незалежності України, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками громадськості області та вручив їм державні нагороди і подяки ОДА.
«У цій залі – особливі люди, які удостоєні нагород за щоденну працю. Ви всі – успішні люди. Не зупиняйтесь на досягнутому, а наполегливо працюйте й надалі на розвиток власних підприємств, на розбудову Української держави», – наголосив він.
Вітаючи їх Днем Незалежності, Борис Клімчук сказав: «Я хочу, щоб для українців це було всенародне свято. Хочу, щоб у людей було сприйняття України, як великої європейської держави: від Західного Бугу до Сіверського Дінця, від Луганська до Львова, від Новгород-Сіверського до квітучої Ялти».
Голова облдержадміністрації висловив щиру вдячність волинянам за підвищення заробітної плати, будівництво об’єктів, виробництво продукції на заводах, виплату пенсій людям, надання медичних послуг, щоденний хліб на столі та інші добрі справи.
 
Довідка. Під час зустрічі з громадськістю голова облдержадміністрації Борис Клімчук вручив 8-ом волинянам державні нагороди та 23-ом – подяки ОДА. Серед відзначених подяками облдержадміністрації – директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.
 
Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 584 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]