Головна » 2012 » Травень » 30 » Директору Волинського краєзнавчого музею А.Силюку вручено диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”.
   У Музеї книги і друкарства України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” та учасників Програми підтримки музейних працівників на 2012-2013 роки.
   Організаторами цих подій є Громадська організація „Український центр розвитку музейної справи” та Міжнародний благодійний фонд „Україна 3000”. Партнерами Акції другій рік поспіль виступають Польський інститут у Києві та Асоціація благодійників України.
    В урочистій церемонії взяли участь заступник Міністра культури України Тимофій Кохан, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” Катерина Ющенко, Директор Польського інституту в Києві Ярослав Годун, провідні музейні фахівці з різних регіонів України, зокрема, директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк.
    Цьогорічна церемонія нагородження переможців пройшла під знаком жалоби – 23 травня 2012 р. трагічно загинув Герой України, директор Львівської національної галереї мистецтв, пам`яткоохоронець та мистецтвознавець Борис Григорович Возницький.
   Звертаючись до присутніх, заступник Міністра культури Тимофій Кохан зазначив:  „Надзвичайно приємно, що наше Міністерство долучилось до такої серйозної акції. Ми вдячні всім громадським організаціям, міжнародним установам, благодійникам за те, що вони розуміють, що музеї – дійсно золотий фондом нашої держави. … Ми залишимо нашим нащадкам те, чим вони будуть гордитись так, як цим гордимося ми”.
   Тимофій Кохан зачитав вітання Міністра культури Михайла Кулиняка учасникам, організаторам та гостям  VIІ-ї Всеукраїнської акції «Музейна подія року».
   Нагороди переможцям вручили заступник Міністра культури Тимофій Кохан та Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” Катерина Ющенко.
    Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  „Музейний простір Волині”. Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.
 Щорічна Всеукраїнська акція „Музейна подія року” започаткована 2006 року й має на меті привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також заохочення музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів. Краща музейна подія року визначається шляхом рейтингового голосування широкого кола експертів (понад 100 осіб) зі всієї України: музейники, пам’яткоохоронці, профільні чиновники, громадські діячі, представники ЗМІ та ін.
   За звання кращої Музейної події – 2011 змагалися близько 30 проектів різного формату та масштабу зі всієї України.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 531 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0