Головна » 2013 » Червень » 17 » 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Волинський краєзнавчий музей
пропонує заходи
до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
- Експонування фотодокументальної пересувної виставки «Волинь у роки Другої світової війни»
   Червень
- Тематичні екскурсії по відділу новітньої історії «Волинь у роки Другої світової війни».
   Протягом місяця

- Комплексні екскурсії по музею та меморіалу «Вічна Слава»
   Протягом місяця

- Лекції у таборах відпочинку: «Волинь у роки Другої світової війни», «Початок Другої світової війни на Волині. Вступ Червоної армії в Західну Україну»
   Протягом місяця

- Демонстрація науково-пізнавальної програми із циклу «Невідома Україна. Початок Другої світової війни в Україні».
   Протягом місяця

- Книжкова виставка «Так починалася війна». Книги із фондів та бібліотеки Волинського краєзнавчого музею.
   21 червня
Відділ новітньої історії
Волинського краєзнавчого музею
Телефон для довідок: 24-75-82