Головна » 2017 » Січень » 17

Однією із значимих подій минулого 2016 року став 150-річний ювілей відомого українського лікаря, письменника, перекладача, дослідника і популяризатора української мови, активного громадсько-політичного діяча Модеста Левицького. Оскільки більшість художніх текстів М. Левицького залишаються мало доступними сучасному читачеві підготовлено і видано перше повне зібрання творів: Левицький М. Вибране.

Досить незвичайна подія сталася в Уховецьку напередодні цьогорічних Різдвяних свят. Тут відбулися урочистості, присвячені вшануванню пам'яті видатного митця і педагога Андроника Лазарчука, уродженця села.

20 січня 2017 року о 13.00 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «День Соборності України: Схід і Захід разом!», приуроченої відзначенню 98-ої річниці Дня Соборності України та 99-й річниці Дня пам’яті Героїв Крут.

Цей віршик знають ще з дитинства. Зимою цьому унікальному явищу природи радіють старі і малі. Раді йому і в Музеї-скансені, що в селищі Рокині Луцького району.

З ініціативи історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпочнуть розробку комплексної програми історичних досліджень Волині та підготовки ґрунтовних видань із історії краю.