Головна » 2015 » Липень » 14

У липні для підтримки культурних та креативних секторів і збільшення їхнього внеску у сталий гуманітарний, соціальний та економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні розпочинає роботу Програма Європейського Союзу – Східного Партнерства «Культура і креативність».

Відповідно до ухвали Міжурядової українсько-польської комісії у справі охорони та повернення втрачених і незаконно переміщених під час Другої світової війни культурних цінностей, VI засідання якої відбулося 15-18 червня 2015 р. у м. Ольштині, українським установам рекомендовано підготувати до обміну з Польською Республікою рукописні, архівні, друковані матеріали та твори мистецтва з установ України.