Головна » Волинський краєзнавчий музей

Газета Верховної Ради України «Голос України» сьогодні, 15 лютого, опублікувала статтю з приводу того, що депутати Волинської обласної ради на сесії не прийняли рішення про призначення директором Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.

Одне із питань порядку денного ХVIII позачергової сесії Волинської обласної ради – продовження контракту директору Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка, який попередньо успішно пройшов конкурс. Його кандидатуру також затвердили й на засіданні профільної комісії облради. Тим не менше, лише один голос «проти» на сесії облради. Натомість, більшість обранців громади взагалі не проголосували! Тож сьогодні, 14 лютого, відбулися збори трудового колективу музею, де вимагали повторно заслухати питання під час чергової сесії.

Працівники Волинського краєзнавчого музею невдоволення рішенням депутатів Волинської обласної ради, які не захотіли продовжувати контракт із директором музею Анатолієм Силюком, та вимагатимуть обранців громади переглянути рішення. Збори трудового колективу відбулися 14 лютого, повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час зборів трудового колективу Волинського краєзнавчого музею 14 лютого зауважив, що був щиро здивований рішенням щодо не продовження контракту із директором музею Анатолієм Силюком, – повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Схвалена конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, а також постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, „Концепція розвитку Волинського краєзнавчого музею на 2018–2022 рр.”, підготовлена Анатолієм Силюком.

Управління культури Волинської облдержадміністрації повторно оприлюднило рекомендаційні листи конкурсній комісії на підтримку кандидатури Силюка Анатолія Михайловича на посаду директора Волинського краєзнавчого музею. Мабуть для депутатів Волинської обласної ради…

8 лютого депутати Волинської обласної ради на сесії не прийняли рішення про призначення директором Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.

Верховна Рада України ухвалила постанову № 5675-д про урочисте відзначення 25 лютого 2021 року 150-річчя із дня народження видатної української письменниці та громадського діяча Лесі Українки.

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік / упр. культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ДОУНБ ім. Олени Пчілки; ред.-упоряд.: Є.І.Ковальчук, А.А.Понагайба. – Запоріжжя : Мєга-Мікс, 2017. – 324 с.

Презентація фотоархіву – картотеки членів ОУН-УПА, яка знаходилася свого часу в управлінні КГБ у Волинській області, відбудеться 8 лютого, у четвер, о 12.00 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею.

У лютому Волинський краєзнавчий музей традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки

6 лютого у приміщенні Волинського краєзнавчого музею, у рамках проекту «Наші Захисники», відбувся другий захід, присвячений полку «Азов» Національної гвардії України.

У рамках проекту «Наші Захисники» у Волинському краєзнавчому музеї 6 лютого відбудеться зустріч з бійцями полку «Азов» Національної гвардії України.

1 лютого у Волинському краєзнавчому музеї було проведено нагородження переможців та підбиття підсумків Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

З метою розвитку музейної справи в закладах загальної середньої, позашкільної та професійної освіти, виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій вдруге проведено І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Започаткований Волинським краєзнавчим музеєм проект «Наші Захисники» активно підтримує 14-а окрема механізована бригада, військовослужбовці якої не лише взяли участь у першому заході проекту, що стартував 18 січня, але й передають цікаві експонати.

У приміщені Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, під час тематичного заходу до Дня пам’яті героїв Крут, було розгорнуто виставку Волинського краєзнавчого музею «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921».

 

1 ЛЮТОГО
у Волинському краєзнавчому музеї
відбудеться нагородження переможців
Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики
«СИМВОЛИ РІЗДВЯНИХ СВЯТ»!

Початок о 12 годині

В музеї «Людина. Земля. Всесвіт» у м. Сокаль Львівської області відкрито виставку робіт волинської художниці Валентини Михальської. Презентація виставки проведено в рамках інклюзивної програми «Ми йдемо до музею» за ініціативи мисткині, сприяння дирекції музею та за участі директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.

У Волинському краєзнавчому музеї провели історичну годину, присвячену Дню пам’яті Героїв Крут. Адже 100 років тому, 29 січня 1918-го відбулася трагічна, але разом з тим і героїчна подія – бій під Крутами.

27 січня вся світова громадськість відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З цієї нагоди у Волинському краєзнавчому музеї традиційно відбулася історична година, присвячена волинянам, які стали жертвами нацистського голокосту 1941–1942 років.

У Волинському краєзнавчому музеї, на честь пошанування 120-ої річниці від дня народження професора Олександра Цинкаловського, відбулася історична година «Олександр Цинкаловський – велич особистості».

В обласній раді продовжується серія бюджетних слухань, під час яких депутати, чиновники та керівники комунальних установ, підприємств та організацій детально аналізують проект обласного бюджету на 2018 рік.

Шановні колеги, цього року подати заявки на вступ до ІСОМ можна до 17:00 25 січня включно.

22 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотодокументальної пересувної виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921», приурочене до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР. Створена вона Українським інститутом національної пам’яті і доповнена колекцією зброї тих часів зі своїх фондів музею.

З нагоди вручення Г. В. Бондаренку краєзнавчої премії імені Василя Кмецинського у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір «Історія і краєзнавство в долі Геннадія Бондаренка».

До 120-річчя від дня народження О.М.Цинкаловського у Волинському краєзнавчому музеї 24 січня відбудеться історична година «Олександр Цинкаловський – велич особистості».

Як місцеве населення на сході ставиться до українських вояків, яким чином воюють розвідники та танкісти та з якими викликами стикаються під час війни медики дізнавалися луцькі школярі, спілкуючись з представниками 14-ї ОМБ.

18 січня у Волинському краєзнавчому музеї стартував проект «Наші Захисники» – цикл заходів із популяризації внеску волинян у захисті державної цілісності та суверенітету України. Перший захід присвятили 14-й окремій механізованій бригаді.

З нагоди вручення краєзнавчої премії імені Василя Кмецинського за 2017 рік у Волинському краєзнавчому музеї 19 січня відбудеться творчий вечір «Історія і краєзнавство в долі Геннадія Бондаренка».

До фондів Волинського краєзнавчого музею капеланами ГО «Військові капелани Волині» Олександром Вронським та Володимиром Трушем були передані дитячі листи та малюнки, адресовані волинським солдатам, які знаходяться в зоні АТО.

Дідух, солом’яний павук, маски чи різдвяний віночок, ангел… Які атрибути різдвяних свят? Ви це з’ясуєте, відвідавши виставку «Символи різдвяних свят», що експонуватиметься у Волинському краєзнавчому музеї до 15 лютого.

Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголосили відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2018–2019 навчальному році.

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2018 році для дослідницьких проектів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою.

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 50 51 »