Головна » 2015 » Червень » 12

   Викладачі та вихованці нововолинської школи мистецтв завжди у пошуках чогось нового та унікального. Цього разу здивували містян надзвичайними роботами випускників позашкільного закладу. У виставковій залі Нововолинського міського музею відбулось відкриття виставки юних талантів.

   11 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Н.Ф. Корнійчук «Ой, ти розрив-трава…: Українсько-польське протистояння на Волині у 40-х рр. XX століття. – Луцьк: Надстир’я, 2015. – 256 с.».

   У Волинському краєзнавчому музеї відновили експонування виставки «Божественні лики. Між Сходом і Заходом», підготовленої науковими співробітниками Музею волинської ікони.

   На базі Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району відбулася ІІ-а обласна молодіжна науково-практична краєзнавча конференція «Минуле і сучасне сільського господарства мого краю».

   В рамках проекту «Мистецтво заради миру» Волинський краєзнавчий музей 12 червня о 12.00 год. презентуватиме виставку живопису польської художниці Гражини Крук «Війні і насильству кажу ні!».

З виставкою можна буде ознайомитися

впродовж 12-13 червня.