Головна » 2015 » June » 12 » В обласному музеї презентували нову книгу Н.Ф.Корнійчук
20:42
В обласному музеї презентували нову книгу Н.Ф.Корнійчук
В обласному музеї презентували нову книгу Н.Ф.Корнійчук

   11 червня 2015 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Н.Ф. Корнійчук «Ой, ти розрив-трава…: Українсько-польське протистояння на Волині у 40-х рр. XX століття. – Луцьк: Надстир’я, 2015. – 256 с.».

   Книга – своєрідний літопис про життя і трагедію людей, які жили в добу страшного лихоліття часів Другої світової війни. Н.Ф. Корнійчук звертається до досить болючої теми українсько-польських відносин на Волині. Автор провела велику пошукову роботу, на основі свідчень очевидців відтворила ту складну тогочасність наших краян. На сторінках книги автор популярно намагається передати свої відчуття, переживання за долю героїв. В книзі наведені раніше невідомі широкому загалу матеріали, які засвідчують трагізм «волинської різні», пережитий як українцями так і поляками. На сторінках книги автор піднімає тему скорботи, пам’яті і примирення з сучасною Польською Республікою. Книга пропонується як для старшого покоління, так і для молоді, всіх хто цікавиться історією.

   У заході взяли участь: Пирожик О. – заступник голови обласної ради, Давидюк М. – представник обласної ради, Горлінська І. – працівник краєзнавчого відділу Волинської обласної бібліотеки для юнацтва м. Луцька, Політило С. – головний редактор видавництва «Надстир’я». Ведучою заходу була – Гриб Лариса – провідний науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи.

 

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1083 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]