Головна » 2015 » June » 12 » Мистецтво заради миру. Виставку живопису польської художниці Гражини Крук відкриють в обласному музеї
00:00
Мистецтво заради миру. Виставку живопису польської художниці Гражини Крук відкриють в обласному музеї
Мистецтво заради миру. Виставку живопису польської художниці Гражини Крук відкриють в обласному музеї

   У рамках проекту «Мистецтво заради миру» Волинський краєзнавчий музей представляє виставку живопису польської художниці Гражини Крук «Війні і насильству кажу ні!». Це є перший приїзд пані Гражини в Україну як художниці, перша зустріч із українською публікою, яка прийде на її виставки у Тернопільському художньому музеї (8-9 червня), Рівненському обласному краєзнавчому музеї (10-11 червня) та Волинському краєзнавчому музеї (12-13 червня).

   Гражина Крук народилася у 1953 р. неподалік м. Лодзь в сім’ї вчителя, де шанувалося мистецтво. Творчо обдарована жінка захоплено поринула у світ створення живописних робіт, скульптури, різьби по дереву, малювання на склі, житлового дизайну. В її роботах глибокий філософський зміст, вираження емоцій і переживань в баченні боротьби добра зі злом, символізм реальності і реальність в символіці. Творчий доробок художниці, започаткований у 1977 р., це 127 картин, більшість з яких є окрасою готелю та ресторану «Крук» в містечку Смардзевіце, який є власністю сім’ї Г. Крук. Інтер’єр та декоративна оздоба готелю – це теж творча робота п. Гражини.

   В Україну авторка привезла понад 30 картин власною ініціативою та коштом, які об’єднала однією важливої насущною темою боротьби за мир, який так потрібен сьогодні нашій країні, Європі, як мистецька підтримка боротьби за незалежність та територіальну цілісність європейської держави Україна.

   Гражина Крук буде учасницею відкриття виставки.

Відкриття виставки у Волинському краєзнавчому музеї 12 червня 2015 року о 12.00 год.

З виставкою можна буде ознайомитися впродовж 12-13 червня

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 865 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]