22:22
Запрошуємо на мистецьку зустріч до Дня Європи!
|
|
Європейська музика, твори українських та польських митців, народні пісні прозвучать у виконання народного артиста України Василя Чепелюка, інструментального квартету у складі Тетяни Тітяєвої, Тетяни Щербач, Андрія Подзизея, Юрія Ковальчука, юних піаністів Ніки Міхальчук та Терези Верзун-Ролінгер, талановитих вокалістів Александри Конєчної та Ігоря Левчука. Гостями заходу будуть Директор Шкільного комплексу с. Волі Угрозької Мирослав Конєчний із дружиною Софією, посол польського сейму Марек-Каміл Душек. В програмі зустрічі огляд музейних експозицій та виставок, спілкування, налагодження творчих контактів та подальшої співпраці установ культури і мистецтва українсько-польського пограниччя. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |