Головна » 2016 » May » 10

   Маневицький краєзнавчий музей за участі Управління культури Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Волинського краєзнавчого музею, Державного архіву Волинської області, ряду наукових інституцій Польщі, організовує Міжнародну наукову конференцію «Перша світова війна на Волині та Волинському Поліссі», проведення якої перенесено на 5-6 липня 2016 року. Тези та матеріали до друку приймаються до 1 червня.

   Без вступних слів чиновників пройшло вшанування і на меморіалі «Жертвам фашизму» у с. Кортеліси, де 9 травня в пам’ять про закатованих у роки Другої Світової війни та полеглих в боях за перемогу над нацизмом були покладені символічні квіти. Директор Кортеліського історичного музею Микола Михалевич провів для гостей екскурсію музеєм.

   «Діти бавляться» – виставка під такою назвою експонується в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї. На ній представлено серію графічних робіт Ірини Сардак-Бондарук і дерев’яні іграшки Андрія Бондарука. Загалом, це 19 картин і 31 іграшка.