15:39
У музеї буде Кав’ярня… Кресова
|
|
На захід запрошені: народні артисти України Микола Гнатюк та Василь Чепелюк, відома співачка Волині Тетяна Ціхоцька, артисти Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Мирослав Юзефович, Лариса Пивачук, дирекція Волинського академічного обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України Ірина Циганкова та викладачі Луцької музичної школи №1 імені Ф.Шопена, члени польського товариства «Барви Рубежів», працівники Волинського краєзнавчого музею. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |