Головна » 2015 » Грудень » 08

   Волинський краєзнавчий музей підготував перелік знаменних та пам’ятних дат Волині на 2016 рік, що відображають події історії, громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню. Перелік буде корисним для музейників, культосвітніх працівників, викладачів, студентів, краєзнавців.

   У Києві, в рамках заходів з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС, відбувся Міжнародний Конгрес за участю представників ООН, МАГАТЕ та інших представництв. Під час його проведення експонувалась фотодокументальна виставка Волинського краєзнавчого музею „Чорнобильський слід на Волині”.

   Частина музейних пергаментів повернулась з реставрації, яку протягом 2009 – 2014 рр. здійснили в Національному науково-дослідному реставраційному центрі у Києві. Нещодавно документи були презентовані на виставці «Відреставровані документи на пергаменті і папері з колекції Волинського краєзнавчого музею» студентській молоді – музеєзнавцям, документознавцям та майбутнім історикам зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Розповідь про один з презентованих актів, який вийшов з канцелярії князівського роду Радзивілів.