13:16
У червні виповнюється 75 років Волинському Центру туризму, спорту та екскурсій
|
|
Колектив Волинського краєзнавчого музею вітає Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації з 75-річчям
Прийміть нашу найщирішу вдячність за багаторічну плідну співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм, проведення спільних науково-освітніх заходів, вагомий внесок у розвиток шкільних музейних закладів та учнівського краєзнавчого руху на Волині. Зичимо Вам нових досягнень у туристично-краєзнавчій роботі, відродженні та збагаченні культури українського народу, розвитку історичного краєзнавства та національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління Волині. Міцного Вам здоров’я, щастя, особистого добробуту, творчої наснаги для плідної праці та нових успіхів у Вашій благородній справі. З повагою, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк |
|
|
Всього коментарів: 0 | |