11:55
Познайомтесь із духовною святинею у музеї
|
|
А ще чимало цікавих виставок проводиться в музеї. Їх експонати – це справжні витвори мистецтв, створені людськими руками. Чимало проводиться тут екскурсій. Незабутні враження від них повезли до Києва і мої внуки Іван та Анастасія Якубовські, які дізнались багато цікавого про історію району його талановитих людей. За це щира вдячність колишній завідувачці фондом музею Людмилі Степанюк, організатору екскурсій Людмилі Піддубній, всьому творчому колективу, очолюваному вже багато років Петром Хомичем. Наснаги та нових відкриттів вам, шановні працівники музею, здоров’я та щастя. |
|
|
Всього коментарів: 1 | ||
|
||