Головна » 2015 » December » 31 » Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс «Великий проект»
14:14
Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс «Великий проект»
Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс «Великий проект»

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс на отримання гранту «Великий проект» від Посольського фонду США збереження  культурної спадщини (Фонд AFCP).  Конкурс відбуватиметься у два тури. Пропозиції на перший тур приймаються по 28 січня 2016 року. 

Програма «Великий проект» фонду AFCP спрямована на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону. 

Фонд  розглядатиме пропозиції вартістю від 200 тисяч доларів США. Середня вартість грантів за цим проектом становила близько 500 тисяч доларів США.
ОГОЛОШЕННЯ, АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ, КОШТОРИС та іншу необхідну інформацію можна взяти на сайті Посольства США в Україні у розділі "Більше інформації" (праворуч).

З 2001 року Посольський фонд США збереження культурної спадщини надав фінансову підтримку більш як 800 проектам із понад 100 країн світу. Понад 46 мільйонів доларів США, які сукупно вкладено у ці проекти, демонструють повагу Сполучених Штатів до культурної спадщини інших країн. З 2001 року фонд  AFCP  надав близько 650 тисяч доларів США на підтримку 13 проектів в Україні. 

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 795 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]