12:15
Найсвятіша Панна vs Миколай-угодник, або дві гербові традиції Луцька
|
|
В Музеї історії Луцького братства 17 грудня о 15-00 відкривається інформаційна виставка про два історичні символи луцької громади – Святого Миколая, який повернувся на сучасний герб міста і Найсвятішу Панну, яку деякі лучани нехитро звуть «жінкою з вінками». Завітавши до музею зацікавлені дізнаються про те, що таке міський герб, а також, – хто, коли і для чого створював давні герби в Луцьку. Через матеріали виставки поінформуємо відвідувачів про причини, які в минулому спонукали міську спільноту замінити один символ на інший. Нагадаємо: історія одного з них прояснюється в легендарній літописній оповіді XIII ст., іншого – витворюється з культу сакральної пам’ятки XVII ст. Патріотам нашого міста рекомендуємо перегляд виставки з екскурсоводом! Олена Бірюліна, завідувач відділу Волинського краєзнавчого музею, член Українського геральдичного товариства Адреса музею: вул. Йова Кондзелевича, 5 Телефон для довідок: 72-33-71 |
|
|
Всього коментарів: 0 | |