11:23
Ми вистояли, ми витримали, ми – переможемо!
|
|
З фондів Музею науковці підняли і представили на виставці фотосвітлини учасників Другої світової війни, їх особисті речі: нагороди, посвідчення до медалей, військові квитки, металеві каски, пошкоджені під час бойових дій тощо. Найбільш вражаючим є листи фронтовиків до своїх рідних і близьких. Читач може переглянути і ознайомитись із змістом ті жовті і протерті листочки, складені у трикутник та пересвідчитись про їх військове життя, їхні переживання і турботи, за тих хто чекав вдома. На виставці також експонуються публікації з газет про воїнів УПА. Їхній героїзм не менш важливий ніж героїзм фронтовиків, котрі боролися з німецькими та червоними загарбниками. УПівці вели боротьбу за свою країну, за її незалежність проти гітлерівської Німеччини і сталінської Росії. Виставка є цікавою для будь-якої вікової категорії людей, тому охочих просимо відвідати музей і її оглянути. Ольга Рогова, зберігач фондів Музею 0992291525 |
|
|
Всього коментарів: 0 | |