Головна » 2015 » December » 14 » Юні ковельські дипломати започаткували музей дитячих мрій
14:25
Юні ковельські дипломати започаткували музей дитячих мрій
Юні ковельські дипломати започаткували музей дитячих мрій

   Юні українські дипломати, які вже прославилися своїм зірковим листуванням з політиками та монархами, вкотре долучилися до справи досягнення миру, благополуччя і щастя на нашій планеті.

   Марійка Мовчан на своїй сторінці в Фейсбук повідомила, що вона з Борисом та Павлом напередодні новорічних свят започаткували Музей «Дитячі мрії» і закликала до наступного: «Дорогі наші зіркові адресати, любі друзі, шановні незнайомці і знайомі в Україні та й по-всьому світу, всі-всі, хто ще пам'ятає, що він ЛЮДИНА. Ми: Марійка, Борис та Павло Мовчани запрошуємо Вас долучитися до нашого першого в світі Музею «Дитячі мрії».

   Креативні і ще зовсім юні дипломати переконані, що інші були не меншими мрійниками ніж вони самі, тому запрошують найзаповітнішу дитячу мрію кожного до їхньої колекції у Музеї.

    «Для цього потрібно – йдеться у дописі Марійки Мовчан:

1. Закрити очі та подумки повернутися в дитинство

2. Згадати, про що тоді мріялося

3. Записати це на папері чи в текстовому редакторові на комп'ютері

4. Зазначити, як склалася доля Вашої мрії

5. Докласти своє фото

6. Надіслати мені, Марійці, або Павлу чи Борису в соціальних мережах (www.facebook.com/MovchanMaria , www.vk.com/PavloMovchan, google+ Borys Movchan )»

   Першу в світі їхню авторську виставку колекції «НЕХАЙ ЖИВЕ ДИТЯЧА МРІЯ» юні українські друзі президентам і монархам планують провести 25 грудня 2016 року де обіцяють обов'язково знайти почесне місце для мрії кожного.

   Окрім цього, Марійка з братами уже встигла розіслати своїм знаменитим адресатам листи з запрошенням долучитися до цієї акції. На їх думку, це вкотре нагадає кожному, що ми родом з дитинства, яке всіх нас об'єднує, робить рідними.

    «Якщо у кожної дитини здійсниться найзаповітніша мрія, якою стане наша планета?» – задається питанням маленькі українці.

   Напевно ж, не було б війн і кровопролиття, горя і нещастя. Саме тому Біблійна мудрість закликає: «...Будьте як діти!».

Джерело: Телевізійний Центр Ковель

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 803 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]