Головна » 2016 » November » 11 » Зустріч з письменником Іваном Корсаком
19:37
Зустріч з письменником Іваном Корсаком
Зустріч з письменником Іваном Корсаком

9 листопада, в День української писемності та мови, в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулась зустріч з відомим українським письменником Іваном Корсаком.

Послухати оповідь журналіста і літератора про його творчі здобутки виявили бажання учні та вчителі Затурцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В.К.Липинського та сусідньої з нами Маньківської загальноосвіьньої І-ІІІ ст., які завжди охоче відгукуються на такі заходи.

Добірна барвиста мова майстра пера, розповідь про героїв своїх творів та нелегкий шлях пошуку матеріалів про них спонукав присутніх максимально зосередитися та, затамувавши подих, ловити інформацію. При цьому Іван Феодосійович подарував музею декілька примірників щойно перевиданого у перекладі польською мовою історичного роману “Діти Яфета”.

Український читач добре знає, що це перший художньо-документальний твір про нашого славетного краянина В’ячеслава Липинського, який побачив світ ще 2010 року у видавництві “Ярославів Вал”. Про популярність цього твору свідчить те, що на полицях книжкових магазинів вже його не відшукати. Сподіваємось, що незабаром з'явиться додатковий наклад ціцєї книги.

Організатори заходу намагались максимально наголосити на нагальній потребі збереження чистоти української мови, її повнокровного функціонування в усіх без винятку сферах державного життя, що передбачено Статтею 10 Конституції України.

В.Кушнір,
 завідувач музею

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 679 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]