10:26
Затурцівський музей запрошує на захід до 160-річчя від дня народження Івана Франка
|
|
Силами музейних працівників, членами просвітянського осередку “Джерело”, вчителів Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату “Центру освіти і соціально-педагогічної підтримки” та учнів місцевої школи імені В.К.Липинського, крім читання поезії та прози Великого Каменяра, будуть показані сценки з його драматичних творів і казок для дітей. На завершення програми відбудеться показ фільму “Перехресними стежками”, створеного Волинським телебаченням за сценарієм та з участю заслуженої артистки України Галини Кажан. В.Кушнір, |
|
|
Всього коментарів: 0 | |