Головна » 2016 » February » 19 » Зареєстровано Громадську організацію «Чорний тюльпан. Волинь»
16:03
Зареєстровано Громадську організацію «Чорний тюльпан. Волинь»
Зареєстровано Громадську організацію «Чорний тюльпан. Волинь»

   Нещодавно Луцьким міським управлінням юстиції Волинської області зареєстровано Громадську організацію «Чорний тюльпан. Волинь», куди увійшли волиняни – учасники гуманітарної місії «Евакуція-200» на Сході України з 2014 року. Громадська організація продовжить роботу «чорнотюльпанівців» відповідно до свого статуту та завдань місії, центральний офіс якої розташований у Києві. В першу чергу новозарєестрована громадська організація зосередить увагу на допомозі у пошуку інформації про військовослужбовців, які зникли безвісти чи потрапили в полон, проведенні пошуку, виявленні місць невідомих поховань, встановленні імен загиблих, перепохованні останків загиблих в зоні антитерористичної операції, а також – в увічненні пам’яті про них.

   «Воскресити у людей пам’ять і повагу до загиблих – завдання пов’язане не лише з війною, а з набагато більш важливими проблемами – відродження моральності, боротьба з несправедливістю, жорстокістю, черствістю, підлістю і бездушністю, що захопили останнім часом українське суспільство, - заявляє голова правління громадської організації «Чорний тюльпан. Волинь» Андрій Трофімук. – Ставлення до загиблих - елемент нашої згаслої культури. Немає його – немає і доброти і порядності в житті, в наших відносинах. Війна ж бо триває. Зміна ставлення до пам’яті загиблих – елемент нашого відродження як нації».

ГО «Чорний тюльпан. Волинь» запрошує до співпраці всіх небайдужих громадян, установи та підприємства. Контактний телефон: +38(068)1872393, електронна пошта: [email protected], сторінка у фейсбук: facebook.com/prescentervolyn

На фото: Київ. 18 лютого Ярослав Жилкін – голова ВГО «Союз Народна Пам’ять» (по центру) із засновниками ГО «Чорний тюльпан. Волинь» Андрієм Трофімуком (зліва) та Юрієм Сковородою (зправа).

Джерело: Прес-центр ДП "Волинські старожитності"

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 658 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]