Головна »
2018 »
December »
17 » Запрошують на семінар з проблем створення музейної експозиції
11:57
Запрошують на семінар з проблем створення музейної експозиції
|
Запрошують на семінар з проблем створення музейної експозиції
Національний заповідник «Хортиця» запрошує Вас взяти участь у ІV науково-практичному семінарі «Сучасний музейний простір: проблеми, перспективи, інновації», присвячений проблемам створення музейної експозиції. Семінар відбудеться в конференц-залі готеля «Intourist Hotel Запоріжжя» (адреса: проспект Соборний, 135) у квітні 2019 року. Програму заходу буде надіслано пізніше.
Прохання: надіслати заявку учасника на електронну пошту [email protected] та заповнити анкету учасника за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1WLgYywnGE3K--TQv4uDhrgnM3D1Z0mjlcVtAjI__eMs/viewform?edit_requested=true
Телефон для довідок 097-98-48-270 (Копилова Світлана Володимирівна).
З повагою,
організаційний комітет семінару
|
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 361 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]