Головна » 2015 » November » 2 » Запрошують на БЕЗКОШТОВНИЙ тренінг „Перша допомога культурній спадщині в умовах надзвичайних ситуацій: міжнародні стратегії для України”
12:57
Запрошують на БЕЗКОШТОВНИЙ тренінг „Перша допомога культурній спадщині в умовах надзвичайних ситуацій: міжнародні стратегії для України”
Запрошують на БЕЗКОШТОВНИЙ тренінг „Перша допомога культурній спадщині в умовах надзвичайних ситуацій: міжнародні стратегії для України”

   Шановні колеги, Управління музейної справи та культурних цінностей Міністерства культури України запрошує на безпрецедентний тренінг „Перша допомога культурній спадщині в умовах надзвичайних ситуацій: міжнародні стратегії для України”, що відбудеться 23-25 листопада у Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному.

Програма та опис події:

   Пропонуємо переглянути документ повністю, а від себе одразу додамо: запропонований тренінг, окрім стратегічних знань, надасть своїм учасникам високий рівень саме практичних навичок! Ми радимо взяти участь у цьому БЕЗКОШТОВНОМУ навчанні.

   Для участі у тренінгу необхідно заповнити аплікаційну форму (доступна ТУТ) і надіслати її до 15 листопада 2015 року на [email protected]. УВАГА! Разом із аплікаційною формою необхідно надіслати есей. Детальніше див. опис події.

Довідки з організаційних питань: (067) 3878414

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 572 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]