Головна » 2016 » September » 22 » Запрошуємо усіх бажаючих на презентацію благодійної фотовиставки "Сармат. Другий фронт"
16:14
Запрошуємо усіх бажаючих на презентацію благодійної фотовиставки "Сармат. Другий фронт"
Запрошуємо усіх бажаючих на презентацію благодійної фотовиставки "Сармат. Другий фронт"

26 вересня о 16.00 год. у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відкривається благодійна фотовиставка бійця батальйону «Айдар» Олега Твердохліба "Сармат. Другий фронт", до створення якої долучилися працівники Волинського краєзнавчого музею.

За допомогою цієї експозиції та фільму про Сармата, хотілося би привернути увагу громадськості, влади та преси до складної життєвої ситуації, у яку потрапив наш легендарний захисник, доброволець батальйону "Айдар", 81 ОАЕМБр, Олег Твердохліб.

Метою виставки є і збір коштів, адже на наступний етап лікування потрібно близько 400 тис. гривень. Фотороботи з авторським підписом Сармата та побратимів можна буде придбати з благодійною метою!

Також Руслан Кашаюк, боєць "Айдару, презентуватиме свої роботи присвячені батальйону.

"Маю намір там показати маленьку частину, історію Славетного "АЙДАРУ". Багато робіт я вже подарував хлопцям, при нагоді говорю, – БРАТИ, прийдіть підтримайте свого побратима, покажем, що МИ одна сім’я, недаремно МИ пройшли цей тернистий шлях. Укліно прошу, усіх прошу, ПРИХОДЬТЕ. Прошу в кого є портрети серії "АЙДАР" зголосіться. Хай наш Край побачить славетних воїнів".

Запрошуємо на виставку побратимів Сармата, його друзів та знайомих, а також, раді будемо бачити благодійників та представників влади!

Організатори та партнери заходу:

Волинський краєзнавчий музей

Волинська обласна бібліотека для юнацтва

ГІ "Меценати для солдата"

БО БФ "Вектор соціальної ініціативи"

Дизайн-студія "Тенета"

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1024 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]