17:54
Зайчик-мотанка від Наталії Бугай
|
|
Наталія Володимирівна відома ще й як майстриня ляльок-мотанок. Мама двох синів вдома, фрезерувальниця за фахом весь свій вільний час присвячує новому цікавому, з позитивною енергією заняттю. Каже, що вже виготовила їх понад 5 тисяч, одна на одну не подібну. Цими днями її роботи демонструються в Угорщині. А у Ківерці привезла невелику колекцію. І провела майстер-клас із виготовлення подарункових зайчиків-мотанок. Усім, хто відгукнувся на запрошення, а це були і мами з доньками і, навіть, з синочками, робота сподобалася, адже з музею йшли з виготовленими власними руками чудовими симпатичними шедеврами. Степан Войчик, |
|
|
Всього коментарів: 0 | |