Головна » 2019 » November » 7 » За що насправді судили українського поета і дисидента? Обласний музей запрошує на презентацію книги «Справа Василя Стуса»
20:22
За що насправді судили українського поета і дисидента? Обласний музей запрошує на презентацію книги «Справа Василя Стуса»
За що насправді судили українського поета і дисидента? Обласний музей запрошує на презентацію книги «Справа Василя Стуса»

11 листопада о 15:00 в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться презентація книги «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані.

У книзі зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві (нині — Галузевий державний архів СБУ). Як і за що було заарештовано поета? Хто під час процесу намагався врятувати Василя Стуса, а хто зробив усе, щоб він назавжди зник за ґратами політичної зони на Уралі?

До матеріалів 1980 року додано кілька публікацій, з яких читачі дізнаються про маловідомі факти життя, ув’язнення та загибелі одного з найбільш визначних не лише українських, а також європейських поетів ХХ століття.

На презентації ви матимете змогу дізнатись про:
- суд і роль адвоката Медведчука;
- останні роки життя в таборі особливого режиму;
- Нобелівську премію: чи мав поет шанс її здобути?
- смерть Василя Стуса: хворе серце, убивство чи самогубство?

Під час заходу відвідувачі також матимуть можливість ознайомитись з матеріалами виставки, присвяченої волинським дисидентам.

Вахтанг Кіпіані – редактор видання «Історична правда», ведучий телепрограми «Історична правда», викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри «PR» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси – розповість за що насправді судили українського поета і дисидента.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 619 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]