Головна »
2016 »
June »
3 » Встановлено персональні стипендії ветеранам музейної справи Волині
14:37
Встановлено персональні стипендії ветеранам музейної справи Волині
|
Встановлено персональні стипендії ветеранам музейної справи Волині
Відповідно до Положення про персональні стипендії голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі, розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації В. Гунчика від 26 травня 2016 року № 235 призначено персональну стипендію голови обласної державної адміністрації на 2016 рік в розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць Комзюк Вірі Михайлівні – завідувачу Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, заслуженому працівникові культури України, 1948 р.н.
Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 31.01.2005 №23-р „Про установлення персональних стипендій голови обласної ради народним артистам України, провідним творчим працівникам, ветеранам, пенсіонерам культури і мистецтва”, зі змінами, розпорядженням голови Волинської обласної ради І. Палиці від 26 травня 2016 року № 155-р призначено персональну стипендію голови обласної ради на 2016 рік у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць Гриб Ларисі Василівні – провідному науковому співробітникові Волинського краєзнавчого музею, 1950 р.н.
В І Т А Є М О !
|
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 956 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]