Головна » 2019 » June » 18 » Волинському краєзнавчому музею вже 90!
21:27
Волинському краєзнавчому музею вже 90!
Волинському краєзнавчому музею вже 90!

16 червня 2019 р. виповнюється 90 років найстарішому музею Волині - Волинському краєзнавчому музею, який від 1929 року і до сьогодні є великим музейним, науковим і освітнім центром, який зберігає спадщину, популяризує локальну культуру і є повноцінним та дієвим методичним центром для десятків районних і сільських музеїв області.

Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує славні традиції попередників. А цей ювілей є знаменною подією не лише всіх поколінь працівників музею, а й у житті всієї України. Довгий і славний шлях Волинського краєзнавчого музею - це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі, яких вистачає в усі часи.

З нагоди Вашого свята прийміть найщиріші вітання та побажання творчої наснаги та успіхів! Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал надалі служитиме розвитку музейної справи України. Бажаємо всьому колективу міцного здоров'я, любові, злагоди і благополуччя!

З повагою та величезною вдячністю за співпрацю,
редакція веб-порталу «Музейний простір» та
Український центр розвитку музейної справи

Джерело: «Музейний простір»

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 538 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]