Головна » 2018 » July » 4 » Волинських музейників знають та поважають і в Литві
12:53
Волинських музейників знають та поважають і в Литві
Волинських музейників знають та поважають і в Литві

Національний музей – „Палац Великих князів Литовських” у Вільнюсі запросив дирекцію Волинського краєзнавчого музею до участі 6 липня в урочистостях з нагоди завершення реконструкції Палацу та відкриття спільної європейської експозиції, на якій представлено колекції із Дрездена (Судова культура та мистецтво під час правління Августа II та Августа III. Виставка Дрезденських державних колекцій мистецтва) та Флоренції (Флоренція від відродження до барока. Картини з колекцій мистецтва Fondazione Cassa di Risparmio di Firenze та Banca CR Firenze), підготовленої під патронатом президентів Литви, Німеччини та Італії.

У 2012 році частина портретів із радзивіллівської колекції Волинського краєзнавчого музею експонувалась у Вільнюсі на великій виставці „Портрети великих князів і вельмож Литовських із українських музеїв”, яка набула неабиякого міжнародного резонансу.

Щиро дякуємо за роки плідної співпраці та сердечно вітаємо колег із знаковою подією в культурному та музейному житті Європи! Зичимо творчого натхнення, всіляких успіхів та здійснення планів і задумів!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 707 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]