Головна » 2019 » December » 2 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики
20:40
Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики
Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики

Волинський краєзнавчий музей запрошує взяти участь у Тринадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят». Роботи на конкурс приймаються до 20 грудня 2019 року.

УМОВИ
проведення Тринадцятого обласного конкурсу
різдвяно-новорічної атрибутики
«Символи різдвяних свят»

І. Загальні положення

1.1. Тринадцятий обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» (далі – конкурс) проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, Волинським краєзнавчим музеєм.

1.2. Конкурс проходитиме з 01 по 20 грудня 2019 року у Волинському краєзнавчому музеї. Подані роботи експонуватимуться у виставковій залі музею з 26 грудня 2019 року по 24 січня 2020 року.

1.3. Підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 27 грудня 2019 року.

1.4. Метою конкурсу є виявлення, вивчення, збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща; розвиток духовності, піднесення творчої активності дітей та молоді на зразках традиційної народної культури.

ІІ. Учасники конкурсу

2.1. Конкурс проводиться серед дітей (школярів, учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів), та інших учасників.

2.2. Заявки на участь у конкурсі та атрибути різдвяно-новорічних свят подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 20 грудня 2019 року (крім суботи і неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Контактні телефони: (0332) 24-23-58, 24-56-19. E-mail: [email protected]

ІІІ. Програмні вимоги

3.1. На конкурс подаються традиційні атрибути різдвяно-новорічних свят: лялькові і декоративні вертепні шопки, сценарії вертепів, різдвяні зірки, маски ряджених, реквізити колядників і щедрівників, дідухи, солом’яні «павуки»; твори народного мистецтва на різдвяно-новорічну тематику.

ІV. Журі конкурсу

4.1. Для оцінювання робіт учасників конкурсу створюється журі, до складу якого входять фахівці в галузі історії, етнології та мистецтвознавства.

4.2. Основні критерії оцінювання робіт:

- відповідність форм та змісту атрибуту місцевим традиціям;

- художній і технічний рівень виконання.

4.3. Переможці конкурсу будуть відзначені:

- дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів (6 дипломів);

- подяками за активну участь та популяризацію народного мистецтва і звичаєвих традицій у краї.

Контактні телефони: (0332) 24-23-58; (0332) 24-56-19.

E-mail: [email protected] [email protected]

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 684 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]