Головна » 2021 » April » 9 » Волинський краєзнавчий музей отримав цінний подарунок
12:04
Волинський краєзнавчий музей отримав цінний подарунок
Волинський краєзнавчий музей отримав цінний подарунок

Колекція Волинського краєзнавчого музею поповнилася цінним експонатом. Піаніно, якому більше ста років, передав директор Волинської обласної філармонії Єфіменко Сергій Іванович.

Інструмент був виготовлений німецькою компанією Niendorf, заснованою в 1896 році братами Германом та Карлом Ніндорфами в місті Лукенвальде. Вони спеціалізувалися на виготовленні вертикальних піаніно, які активно експортувалися по всьому світу. Пізніше ця продукція продавалась не тільки під назвою Niendorf, але також як торгові марки Hupfeld, Gerbstädt, Rönisch, Zimmermann, Steinbach, Fuchs & Möhr та Alexander Herrmann.

На рамі інструменту відлите зображення герба міста Лукенвальде (Німеччина). Також зберігся серійний номер, за яким вдалося визначити дату виготовлення піаніно – 1901 рік.

Про долю власників інформації майже немає, але важливим є те, що інструмент буде належно збережений для наступних поколінь і стане хорошим доповненням музейної колекції.

Щиро дякуємо Єфіменку Сергію Івановичу за активну співпрацю з музейниками та небайдужість до збереження пам’яток історії.

Відділ музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення
Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 132 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]