Головна » 2015 » May » 18 » Волинські музейники відзначили своє професійне свято (ФОТО, ВІДЕО)
18:38
Волинські музейники відзначили своє професійне свято (ФОТО, ВІДЕО)
Волинські музейники відзначили своє професійне свято (ФОТО, ВІДЕО)

   З нагоди Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї 18 травня у дружній, теплій атмосфері відбулися урочиста академія та нагородження переможців Шостої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2014”. У святковій академії взяли участь начальник управління культури Волинської облдержадміністрації Валерій Дмитрук, голова Волинської обласної профспілкової організації працівників культури Ярослав Корнелюк та начальник відділу збереження історичної спадщини управління культури Луцької міської ради Петро Троневич, а також науковці, краєзнавці та працівники музеїв області.

   Розпочався захід із гімну Волинського краєзнавчого музею, який виконали учениці Луцької музичної школи №1 імені Фредеріка Шопена.

   Начальник управління культури Волинської облдержадміністрації Валерій Дмитрук подякував співробітникам Волинського краєзнавчого музею за їх роботу в царині збереження історичної спадщини волинського краю. Сказав, що хоче низько вклонитись волинським музейникам за їх невтомну працю. Валерій Юхимович також вручив музейним працівникам області грамоти та подяки голови Волинської облдержадміністрації, Волинської обласної та управління культури ОДА.

   Потому начальник управління культури Волинської облдержадміністрації вручив нагороди переможцям Шостої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2014”.

   Начальник відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради Петро Троневич зазначив, що Волинський краєзнавчий музей завжди відгукується на всі запити суспільства, а також ті події, які відбуваються в державі,завжди супроводжуються виставками в музеї. Звертаючись до присутніх Петро Троневич сказав, що йому дуже приємно від імені управління культури Луцької міської ради вітати музейники, та вручив нагороди міського голови.

   Музейників привітала і доктор історичних наук, професор, проректор з навчальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Світлана Гаврилюк. Сказала багато добрих слів на адресу музейників та вручила відзнаку волинського  вишу – Срібний нагрудний знак Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидату історичних наук, заступнику директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенії Ковальчук, яка нагороджена ним за дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань краєзнавчої науки та з нагоди Міжнародного дня музеїв.

   Опісля промов посадовці та нагород, передали слово іншим гостям, які сказали багато добрих слів та побажань. Не обійшлося і без гарних подарунків музею.

   І на сам кінець, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк ще раз привітав присутніх музейних працівників і подякував їм за те, що вони не дивлячись на маленькі зарплати, продовжують займатися такою важливою місією як збереження культурної спадщини та історії нашої країни, а також вручив грамоти кращим працівникам.

   Після офіційної частини відбулась і невеличка концертна програма, яку підготували студенти Волинського училища культури імені І. Стравінського.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 955 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/17
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]