Головна » 2021 » March » 26 » Волинська облрада хоче передати Луцькій громаді свою частку в музеї-скансені
13:05
Волинська облрада хоче передати Луцькій громаді свою частку в музеї-скансені
Волинська облрада хоче передати Луцькій громаді свою частку в музеї-скансені

Частку в розмірі 51% музею-скасену в Рокинях планують передати Луцькій громаді. Про це стало відомо під час засідання обласної комісії з питань освіти та культури 25 березня, – повідомляють «Волинські Новини».

Зокрема, депутати розглянули проєкт рішення «Про деякі питання щодо подальшого функціонування окремих закладів освіти і культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». У цьому документі міститься низка рекомендацій щодо подальшої долі численних комунальних закладів.

Якщо документ затвердять на сесії, відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради буде ініціювати розробку проєктів рішення обласної ради про передачу частки (51%) музею історії сільського господарства Волині-скансену, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, в комунальну власність міста Луцька.

Нагадаємо, в бюджеті області на 2021 рік депутати скоротили видатки на музей на 400 тисяч гривень. Тож коштів музею, нарікав його керівник Олександр Середюк, вистачить лише на перший квартал.

Питання скансену неодноразово розглядалося на депутатських комісіях. Одна з рекомендацій – розглянути облраді ймовірність виходу із засновників музею.

Члени комісії проголосували за проєкт рішення і рекомендували підтримати його на сесії.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 154 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]