Головна » 2020 » July » 9 » Волинська обласна рада – один з переможців конкурсу проєктів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»
19:54
Волинська обласна рада – один з переможців конкурсу проєктів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»
Волинська обласна рада – один з переможців конкурсу проєктів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»

Спільний моніторинговий комітет Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Європейського Інструменту Сусідства оприлюднив результати третього конкурсу проєктних заявок, який був відкритий для мікропроєктів у рамках тематичної цілі СПАДЩИНА.

Серед 26 проєктів, які отримають кошти Європейського Союзу для реалізації, є й проєкт, розроблений та поданий на конкурс Волинською обласною радою.

Спільний моніторинговий комітет прийняв рішення надати грант у розмірі 54,4 тисячі євро для упровадження проєкту «Музеї прикордоння – простір для інтеркультурного діалогу». Головним виконавцем з української сторони виступає Волинська обласна рада, а з польської – Регіональний музей у Стальовій Волі (Підкарпатське воєводство).

Проєкт ставить за мету встановлення активного культурного діалогу Волинського краєзнавчого музею та Регіонального музею у Стальовій Волі задля підвищення їхньої привабливості та популяризації у межах українсько-польського прикордоння. Одним з ключових продуктів проєкту стане покращення доступності музеїв для людей з особливими потребами.

Практичне здійснення заходів проєкту розпочнеться у 2021 році, після завершення усіх передбачених Програмою формальностей та підписання Грантового контракту.

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 226 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]