Головна » 2018 » March » 23 » Вода – основа життя на Землі
14:16
Вода – основа життя на Землі
Вода – основа життя на Землі

Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня води 22 березня, починаючи з 1993 року. Вода – основа життя на Землі, найбільше багатство кожної держави. Близько мільярда людей не має доступу до якісної питної води. 51 відсоток країн світу живе в умовах низької або дуже низької водозабезпеченості. У світі йде боротьба за енергоресурси, землю, воду.

22 березня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулась екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі», присвячена Міжнародному дню води.

Під час заходу експонувалась фотовиставка до Міжнародного дня води, демонструвались слайди із зображенням води у різних формах.

Головний інженер КП «Луцькводоканал» Юрій Вега розповів про складний шлях, що проходить вода перш ніж потрапити до споживача, яку воду слід використовувати в побуті.

На екологічну годину завітали юні музиканти з Палацу учнівської молоді (м. Луцьк): Роман Бахматов – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, соліст зразкового оркестру народних інструментів «Дивограй» (керівник Сергій Нікітін), та Оля Бахматова, які разом з керівником виконали кілька музичних композицій.

Учасниками заходу були учні комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-III ступенів №7 – природничий ліцей», студенти Волинського технікуму харчових технологій.

Головна мета заходу – виховання бережного ставлення до води, вміння її економити, привернути увагу до проблем, які існують у світі у зв’язку з нестачею питної води.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 530 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]