Головна » 2018 » May » 18 » Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Міжнародного дня музеїв
11:07
Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Міжнародного дня музеїв
Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Міжнародного дня музеїв

Вітаю музейних працівників і всю професійну спільному з Міжнародним днем музеїв!

Музеї та музейні працівники виконують надзвичайно важливу місію у суспільстві – збереження культурного надбання, популяризація самобутнього спадку рідного народу, ознайомлення з високим мистецтвом і досягненнями людства.

Сьогодні музейні заклади активно розвиваються, розширюючи форми і методи роботи з відвідувачами, перетворюються на майданчики творчого та наукового спілкування. Застосування новітніх інформаційних систем, інтерактивних форм роботи перетворює відвідувачів на активних учасників музейних процесів, виконуючи просвітницьку та розвиваючу функцію, формуючи любов до свого народу та його культури.

Своєю діяльністю ви поєднуєте історичне минуле із сьогоденням і майбутнім. Саме завдяки вашій подвижницькій, натхненній праці наша історико-культурна спадщина є візитною карткою країни, а збереженні безцінні колекції музеїв є вагомою складовою світової культури.

Щиро дякую всім музейним працівникам України за щоденну самовіддану працю, бажаю всім нових творчих здобутків та відкриттів, мирного неба над головою, що є запорукою подальшої розквіту нашої країни!

Євген Нищук

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 389 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]