Головна » 2020 » December » 9 » Вийшов друком шостий збірник спогадів «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі»
12:15
Вийшов друком шостий збірник спогадів «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі»
Вийшов друком шостий збірник спогадів «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі»

У 2020 році адміністрація ДІКЗ «Стародавній Володимир» випустила шостий збірник «Володимир, яким ми його пам’ятаємо. Людські долі».

Ми та наші учасники з нетерпінням чекали на надіялися на презентацію, таку, яку щороку ми робимо для наших героїв. Але, на жаль, круглий стіл в цьому році не відбудеться через пандемію коронавірусу. Учасникам книги ми вже подарували, а з нового року публікуватимемо їхні розповіді на сайті заповідника.

Цього року у нас 18 розповідей і кожна з них унікальна, зокрема: про перший кінотеатр «Голубий Дунай», про життя на Кубі, про братів Івана та Федора, яких жорстоко закатували НКВдисти у Володимир-Волинський в’язниці, про молодого націоналіста Степана, про великий рід Комаревичів, знищений совєтами, про те, як вели у Володимирі газ, про чоловіка який ремонтував паровози, про кримінальну банду «королі желєзки», про дворянську родину Лондкевичів, про Голодомор, про ракетно-технічну базу у селі Новосілки, про дворянську родину Березовських, про село В’єрув, якого вже немає на карті району, про початок Другої світової війни, про життя українців на Холмщині та багато іншого.

Ми будемо продовжувати збирати унікальні крихти історії і у 2021 році, адже - кожен житель міста - це унікальний літопис подій, фактів, безлічі деталей, джерело інформації для нинішніх і прийдешніх поколінь.

Адміністрація ДІКЗ «Стародавній Володимир»

Категорія: Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир” | Переглядів: 194 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]