Головна » 2017 » March » 6 » Відкрито «Четвертий вимір» Федора Панчука
16:55
Відкрито «Четвертий вимір» Федора Панчука
Відкрито «Четвертий вимір» Федора Панчука

3 березня у Художньому музеї відбулось відкриття виставки творів живопису «Четвертий вимір» Федора Панчука (м. Вінниця).

Художник працює у жанрі сучасного народного живопису. З 1998 року Федір Панчук – директор Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського. Він перетворив його в консолідуючий осередок для творчої інтелігенції Поділля. Федір Панчук є автором багатьох літературно-мистецьких проектів. Наразі в Луцьку експонується 23 живописних полотна, динамічні мазки яких спалахують кольорами, щоб вилитись у символічні образи.

Виставка відкрилась за ініціативи директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Михайловича Силюка, щоб ознайомити волинян з подільським колоритом та характером. Загалом ця «світла» виставка, як її назвали відвідувачі, буде чудовим подарунком до весни та Великодніх свят.

Отож, Художній музей запрошує шанувальників мистецтва, гостей нашого міста та усіх, хто бажає поринути в «Четвертий вимір» Федора Панчука – вимір яскравих кольорів та нестримних емоцій.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 657 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]