10:22
Відійшла у вічність Зіна Ромащук…
|
|
Зіна Йосипівна народилася у 1945 році у селі Кам'янка Апостолівського району Дніпропетровської області – туди були переселені з Холмщини її батьки, старший брат Степан і сестри Марія та Євгенія. Батько, Степан Онуфрійович і мама, Ганна Степанівна, з маленьку виховували дітей у любові до працьовитості, до України, прищеплювали повагу до людей праці та вчили , що родинні цінності – найголовніше в житті. Пані Зіна з дворічного віку проживала у Володимирі-Волинському, навчалася у школах №4 і №1 та в педагогічному училищі імені А.Кримського. Ще з шкільних років захоплювалася гуманітарними науками, літературою, журналістикою, фотосправою, але любов до дітей і педагогіки стали її життєвим покликанням. Закінчила факультет російської філології Луцького педінституту, педагогічну практику проходила у Суходільській школі, вчителювала у Заріківській школі у Любешівському районі та у школі села Амбуків на Володимирщині. З 1967 року і впродовж 50 років трудилася у Володимир-Волинській школі інтернаті, спочатку – піонервожатою, згодом – керівником студії образотворчого мистецтва. Навчала дітей любити рідну мову, звичаї , традиції, мистецтво, природу, історію. Від батька, Йосипа Онуфрійовича, який був членом Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, успадкувала творчу натуру, тож писала чудові вірші, робила змістовні фотографії краєвидів Волині і ці світлини неодноразово експонувалися у музеях нашого краю. Усе своє життя вона віддала вихованню дітей. Ми знали Зіну Йосипівну як щиру, порядну, творчу, добру Людину і такою вона залишиться у нашій пам'яті назавжди. Ви відійшли у кращий світ, Колектив Володимир-Волинського |
|
|
Всього коментарів: 0 | |