Головна » 2017 » May » 29 » Відбудеться семінар з організації роботи шкільних музеїв
Відбудеться семінар з організації роботи шкільних музеїв

МАНЕВИЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
30 травня 2017 р.
запрошує Вас до участі у роботі навчального семінару
«Нові акценти музейництва»

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ
«ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ШКІЛЬНИХ МУЗЕЇВ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
»
30.05.17 р. (вівторок)

09.00 – 09.30 – Реєстрація учасників семінару (Маневицький краєзнавчий музей – смт.Маневичі, вул. Незалежності, 22).

10.00 – 10.30 – Виступи начальника відділу культури Маневицької райдержадміністрації Ігоря Дерлюка, начальника відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Валентини Книш та директора Маневицького краєзнавчого музею Петра Хомича про актуальні завдання шкільних музеїв району.

10.00 – 10.30Сучасні технології в роботі музейних установ різних профілів. Анатолій Силюк, директор Волинського краєзнавчого музею.

10.30 – 11.00Музеї навчальних закладів у системі відновлення та забезпечення історичної пам’яті. Любов Грабинська, методист Центру туризму, спорту та екскурсій.

11.00 – 11.30Вимоги до оформлення та термінів подачі річних письмових та статистичних звітів про діяльність музеїв. Лариса Криштапюк, старший науковий працівник відділу науково-методичної роботи із комунальними музеями Волинського краєзнавчого музею.

11.30 – 12.00Методика побудови музейних експозицій різних профілів. Олександр Вернидубов, провідний науковий працівник відділу науково-методичної роботи із комунальними музеями Волинського краєзнавчого музею.

12.00 – 12.30Збір та збереження етнографічних пам’яток в музейних фондах. Людмила Мірошниченко-Гусак, завідувач відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею.

12.30 – 13.30 - Час на запитання та відповіді, дискусія.

13.30 – 15.00 – Ознайомлення з стаціонарною експозицією та виставками Маневицького краєзнавчого музею, огляд унікальної сенсаційної знахідки «Маневицький човен – моноксил».

15.00 – Завершення роботи семінару.

До участі в семінарі запрошено фахівців музейної галузі Волині:
Пась Наталію Олександрівну – директора Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею;
Черевко Віру Григорівну – директора Лобненського музею Любешівського району;
Войчика Степана Володимировича – директора комунального закладу «Ківерцівський районний краєзнавчий музей».

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 628 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3