Головна » 2019 » February » 13 » Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2019 рік”
11:03
Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2019 рік”
Видано „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2019 рік”

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено та видано: Календар знаменних і пам'ятних дат Волині на 2019 рік / Упр. культури, з питань релігій та національностей Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ДОУНБ ім. Олени Пчілки ; ред.-упоряд.: Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Київ, 2018. - 273 с.

«Календар знаменних і пам’ятних дат Волині» видається з 1991 року. До нього включаються матеріали про визначні події історії; громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню.

Посібник відкривається хронологічним переліком пам’ятних дат на 2019 рік. Про основні події подаються: дата, назва, авторська текстова довідка, список літератури, в якому вказуються документи, книги, статті зі збірників і періодичних видань, довідники та бібліографічні посібники.

У «Календарі» є покажчик імен видатних діячів, представлених у ньому, географічний покажчик населених пунктів, списки авторів, які брали участь у написанні історичних і біографічних довідок, та укладачів бібліографічних списків.

Видання буде корисним для працівників культури та освіти, викладачів, студентів, краєзнавців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 423 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]