17:14
В український рідний край поспішає Миколай
|
|
Волинський краєзнавчий музей щиро вітає всіх відвідувачів і гостей з наступаючими новорічними святами. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія і благодать! До Дня Святого Миколая та Різдвяно-Новорічних свят у Волинському краєзнавчому музеї відкрилась цікава тематична виставка – «В український рідний край поспішає Миколай». З розвитком фотографії в кінці ХІХ століття набули поширення і поштові картки. Перші поштові листівки з’явилася із приводу свята до дня Святого Чудотворця Проте в кожній країні були свої улюблені сюжети різдвяних листівок. Наприклад, на німецьких найчастіше можна було зустріти сажотрусів, гномів, свинок, композиції зі свічками, підковами, дзвіночками; на французьких – гарних панночок, пляшки з шампанським, зірки, календарі; на англійських – вільшанку, гілки плюща, омели, вересу; на листівках скандинавських країн – добрих і веселих гномів, маленьких діточок з подарунками, панів та панянок у традиційному одязі. Зразки листівок періоду початку ХХ ст. і сюжетами (зображеннями), про які ми розповіли, а також сучасні видання філокартії і філателії можна побачити на виставці в актовій залі Волинського краєзнавчого музею. Ілона Несторук, Фото Л. Максимова |
|
|
Всього коментарів: 0 | |