Головна » 2017 » February » 16 » В обласному музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав
16:32
В обласному музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав
В обласному музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав

17 лютого 2017 року о 13.00 год. у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На зустріч запрошені ветерани, члени Волинської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Алімурза Моргоєв та Микола Пугач, а також учні Луцької ЗОШ № 19, студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, гості та жителі міста Луцька.

Створена фотодокументальна виставка, яка познайомить з історією держави Афганістан та військовими діями на її території з 1979 по 1989 рік, коли там перебував контингент радянських військ. Крім того, на виставці представлені нагороди та грамоти учасника війни в Афганістані Юрія Бартошука, а також матеріали волинянина, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат премії імені Ернеста Хемінгуея Василя Слапчука, який також був учасником бойових дій на території Афганістану.

Телефон для довідок: (0332) 24-75-82
Катерина Яремчук, молодший науковий співробітник
відділу науково-освітньої роботи

Вхід вільний

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 641 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]