Головна » 2018 » November » 16 » В обласному музеї відбувся вечір-портрет Ірини Левчанівської (ФОТО, ВІДЕО)
12:14
В обласному музеї відбувся вечір-портрет Ірини Левчанівської (ФОТО, ВІДЕО)
В обласному музеї відбувся вечір-портрет Ірини Левчанівської (ФОТО, ВІДЕО)

15 листопада у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею був проведений вечір-портрет «Життєве кредо Ірини Левчанівської», приурочений до 105-ої річниці від дня народження видатної волинянки, краєзнавця, майстрині аматорського кіно та художньої фотографії.

Гості музею оглянули ряд унікальних світлин початку ХХ ст., переданих у фонди особисто Іриною Левчанівською із зафіксованими моментами побуту її родини і місцевих селян на теренах садиби Левчанівських-Гродзінських у с. Линеві тодішнього Володимир-Волинського (нині Локачинського) району.

Вечір продовжився спілкуванням із людьми, близькими по духу героїні нашого вечора. Це: Лариса Косаківська, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки і Ярослав Гелетій, головний редактор видань громадського просвітянського фонду імені Івана Фещенка-Чопівського «Джерело».

Захоплюючі історії з життя неординарної особистості, знайомство з її кінофільмами, книгами – все це наблизило всіх присутніх до розуміння головної людської місії: жити «з повагою до всіх законів природи, розуму і людяності», як це робила Ірина Левчанівська.

Ведуча заходу,
науковий співробітник
Волинського краєзнавчого музею Людмила Завада

Фото Л. Максимова

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 660 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]