Головна » 2015 » May » 5 » В обласному музеї відбудеться вечір до Дня Матері
09:10
В обласному музеї відбудеться вечір до Дня Матері
В обласному музеї відбудеться вечір до Дня Матері

   У другу неділю травня відзначають одне з головних родинних свят – День Матері. Напередодні свята, 6 травня о 12.00 год. Волинський краєзнавчий музей запрошує на літературно-мистецький вечір «Триєдине слово – Мати».

   Мета свята – розкрити значення триєдиного образу Матері для українців, а саме: Божої Матері, матері України та Матері земної, яка подарувала нам життя; формувати у дітей культуру почуттів; виховувати в них повагу та любов до Матері.

   У заході братимуть участь:

- Олександра Кондратович, відомий волинський педагог, почесний краєзнавець України, етнолог, багаторічний і невтомний меценат Волинського краєзнавчого музею. Саме Олександра Павлівна на початку 1970-их років започаткувала уроки матері у Камінь-Каширському районі на Волині. Такі уроки спонукали педагога до дослідження поліського пісенного та обрядового фольклору, пошуки в них коренів шанобливого ставлення до жінки-матері.

- Ірина Москалюк, молодший науковий співробітник Музею волинської ікони, яка познайомить присутніх з двома унікальними пам’ятками волинського іконопису – «Богородиця Одигітрія» (ХХ ст.) та «Богородиця Замилування» (ХVIII ст.) з колекції музею, розповість про особливе пошанування Богородиці у православній традиції, сакральну сторону спілкування Матері Божої зі Своїм Сином.

   На заході буде експонуватися виставка дитячих творчих робіт з декоративно-прикладного мистецтва «Подарунок для мами», яку підготували вихованці Палацу учнівської молоді міста Луцька.

   На святі прозвучать українські пісні про маму у виконанні учнів Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1018 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]