11:57
В обласному музеї провели гончарський симпозіум (ФОТО, ВІДЕО)
|
|
11 жовтня, з метою популяризації гончарського ремесла, на базі Волинського краєзнавчого музею відбувся симпозіум гончарного мистецтва «Волинська Русь» – поліфункціональний захід, спрямований на поєднання наукових досліджень з практичною діяльністю у галузі кераміки. У ньому взяли участь гончарі Анатолій Філозоф, Володимир Кусик, Сергій Столярук, Віктор Дудко та ін., історики та краєзнавці. В ході програми були проведені конкурси з відтворення форм та декору середньовічного посуду, заслухано лекцію кандидата історичних наук С.Д.Панишко про технології приготування їжі в XIV ст. Всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з майстрами, істориками та краєзнавцями. Захід відбувався за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Фото Л. Максимова Відео ТРК Аверс:
|
|
|
Всього коментарів: 0 | |