Головна » 2016 » June » 17 » В обласному музеї покажуть Основний Закон демократичної країни
16:34
В обласному музеї покажуть Основний Закон демократичної країни
В обласному музеї покажуть Основний Закон демократичної країни

   23 червня 2016 року о 12.00 год. в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Конституція – Основний Закон демократичної країни». Створена вона на основі матеріалів Волинського краєзнавчого музею. На ній представлені оригінали документів, починаючи з 1918 року та закінчуючи сьогоденням. Приурочена виставка відзначенню 20-ої річниці Конституції України та 25-ої річниці незалежності України. Метою її також є поширення знань про історію законодавчої діяльності в Україні та виховання у громадян поваги до державних символів.

   Виставка «Конституція – Основний Закон демократичної країни» наочно демонструє документальні матеріали, що висвітлюють складний процес прийняття Україною демократичного Основного Закону держави. Україна була однією з перших у світі країн, де було затверджено Конституцію в її сучасному розумінні (у 1710 році – «Пакти й Конституції…» гетьмана Пилипа Орлика, фотокопії сторінок з оригіналу якого представлені на виставці). Та через втрату своєї незалежності вона лише у 1996 році змогла прийняти і ввести в дію текст Основного Закону, який би відповідав міжнародним стандартам демократії. Цей непростий шлях боротьби та встановлення Конституції незалежної України і висвітлюється на представленій виставці. Відвідувачі Волинського краєзнавчого музею можуть ознайомитися із законами конституційного характеру Центральної Ради, Гетьманату П.Скоропадського і Директорії УНР у 1917–1921 роках, Української Головної Визвольної Ради у 1944–1950-х роках, радянськими квазі-конституціями УРСР, документами щодо прийняття та внесення змін до нині діючої Конституції України, світлинами тих українських діячів ХХ століття, які були причетні до створення законодавчих актів конституційного характеру і сучасного Основного Закону нашої країни.

   Виставка «Конституція – Основний Закон демократичної країни» буде працювати з 23 червня 2016 року до кінця серпня, в дні роботи музею з 10.00 до 18.00 окрім суботи і понеділка.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 782 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]