Головна » 2016 » March » 21 » В обласному музеї діти зустріли Весну
15:56
В обласному музеї діти зустріли Весну
В обласному музеї діти зустріли Весну

   У день весняного рівнодення відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок „Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!” із циклу „Чарівні пори року”.

   Мета цих оригінальних екскурсій ознайомлення наймолодших відвідувачів музею – вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька із весняними явищами у природі Волині.

   У неповторний світ природи рідного краю юних екологів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Казкарка, Весна і Лісовик. Діти слухають захопливі розповіді про весняні первоцвіти, вчаться розрізняти птахів за їх співом, слідкують за пробудженням дерев, слухають легенди, казки, вірші, що оспівують красу природи.

   У доступній формі працівники музею знайомлять малят із екологічними операціями, які проводяться у Волинській області – „Птахи прилетіли”, „Зелена хвиля подвір’я”, „Первоцвіти”, „Сезон тиші у лісах”. Діти у ході екскурсії озброюються знаннями про правила поведінки у природі у весняний період.

   Найбільше подобаються юним відвідувачам музею традиційні українські народні весняні забави, яких їх навчають казкові герої: Весна водить хоровод „Подоляночку” із дівчатками, Лісовик бавиться у гру „Зайчик (хрещик)” із хлопчиками.

   Першими гостями Весни у музеї стали учні початкових класів шкіл № 25 та № 13 міста Луцька.

   Відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної весни запрошує усіх бажаючих на екскурсію-казку Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!”

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 922 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]