Головна » 2018 » January » 5 » В Іваничівському музеї відкрили виставку: «І прийдуть до тебе три празники в гості…»
13:19
В Іваничівському музеї відкрили виставку: «І прийдуть до тебе три празники в гості…»
В Іваничівському музеї відкрили виставку: «І прийдуть до тебе три празники в гості…»

Напередодні новорічно-різдвяних свят у КЗ «Іваничівський історичний музей» було відкрито тематичну виставку під назвою «І прийдуть до тебе три празники в гості…», яка буде діяти впродовж січня. 2 січня 2018 року її відвідали заступник голови Іваничівської райдержадміністрації Людмила Войтович та в.о начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації Світлана Корлоль.

Виставка складається з декількох розділів у яких представлені експонати з фондів музею. Перший розділ складає колекція поштових новорічно-різдвяних вітальних листівок другої половини ХХ століття і сучасних. Найцікавішою серед них є вітальна листівка «Свят-вечір в Україні», яка датується 1961 роком і надіслана родичами з Канади Надії Ярощук, жительці села Завидів Іваничівського району. Серед експонованих є листівки, виконані на фотопапері, що датуються 1965 роком.

У другому розділі виставки представлені дитячі малюнки на новорічно-різдвяну тематику. Особливий інтерес відвідувачів викликає колекція скляних новорічних іграшок другої половини минулого століття. Серед них фігурки тварин, птахів, дітей, новорічні кулі та гірлянди… Особливої атмосфери додає інтер’єр селянської хати-світлиці, де оформлена виставка. Тут експонуються різноманітні атрибути різдвяних свят, якими користувалися жителі краю в давнину, а саме: дідухи, різдвяний павук, зірка, маски ряжених…

Атмосфера виставки спонукає дорослих поринути у світ дитячих спогадів про Новий рік та Різдво, а дітей – глибше ознайомитися з традиціями святкування в Україні і, зокрема, нашого краю.

Джерело: Іваничівська райдержадміністрація

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 812 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]